ÖVRIGT / Leksaker / Docka 5015404
nr 501 5404
Docka
1800-tal, numrerad, höjd: 23
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 17 december 2007
kl 16:04:18
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr